vagiamiausi automobiliai LietuvojePastebėjau, kad keli šimtai internautų į šį tinklaraštį atkeliavo gūglėje ieškodami vagiamiausių automobilių statistikos. Viena vertus, tinklapis nėra dedikuotas autotematikai, kita vertus, internautai turi rasti tai, ko ieško. Net jei supermama rausia internetą, stengdamasi išsiaiškinti kuri manikiūrininkė – Kasandra ar Laurencija – geriau klijuoja gelinius nagus, o gūgliaus paieškos rezultatuose kažkodėl dominuoja psichiatrų svetainės (vienok, o gal ir nepamaišytų), o supertėčiai ieško informacijos apie geriausias blizges, tuo tarpu internetas kažkodėl veda į puslapius su nuogom undinėm (vienok, o supertėčiai dėl to nesiskundžia), jie vis tiek nusipelno gauti informaciją, kurios ieško, jie turi teisę žinoti! Tvarka bus.

Taigi 2011 metais Lietuvoje  iš viso pavogti 1365 automobiliai. Jei jūsų automobilis buvo 1365-as  – tai jums šis skaičius jokios teigiamos žinutės neperduoda, tačiau šis skaičius – mažiausias per pastaruosius dvylika metų. Kriminalinės policijos biuro duomenimis, 2003 m. buvo pavogta beveik penkis kartus daugiau – 6448 automobiliai, tačiau nuo tada kasmet šis skaičius tik mažėjo. Ir kas dabar išdrįs pasakyti, kad emigracija yra blogis…

Indų patarlė sako: ką valgai, tas ir esi. O vagis charakterizuoja tai, ką jie vagia….Taigi, visiškai neišsami, nevalidi ir moksliniais metodais menkai paremta vagiamiausių automobilių statistikos interpretacija.

Vagiamiausi automobilių modeliai 2011 m. Lietuvoje:

1.Volkswagen Golf , pavogta daugiausiai, 185. Čia,  matyt, pasireiškia kažkokie paprotiniai dalykai – tikras bachūrs žino, kad jei nori būt tikru bachūru (o ne lopu kokiu), tai turi padaryt tris dalykus:

a) pralėkti su golfu pro greitį fiksuojančią policijos kamerą (paprotine kalba –  mentų radarą)  bent 150 km/h greičiu (paprotine kalba – nu minimum ant penkiolikos);

b) trenktis vairuojant golfą į medį ar stulpą (blogiausiu atveju į kito automobilio galą, bet jei kitam automobilyje irgi sėdėtų bachūras, tai toks analinis kontaktas gali sukelti problemų, o tai yra negerai, nes bachūrai šiaip problemų neturi, jie tik dažnai domisi ar aplinkiniai neturi problemų);

c) nusivežt kokią panikę (priklausomai nuo pasimatymo finalo, galimai, žiurkikę) iš one.lt portalo kur nors prie vandens.

2.Volkswagen Passat, pavogta 178. Passatus vagia jau tie bachūrai, kurie savo bachūriškumą yra įrodę, bet dar pamena kad prie vandens važiuoti su golfu yra žiauriai nepatogu. Su passatu daug patogiau.

3.Audi A6, pavogta 94. Neabejotinai filmo “Žiedų valdovas” įtaka. Juk vagys irgi eina į kiną.

4.Audi 80, pavogta 58. Įpatingos vagių kategorijos grobis, šitiek bulkų XXI amžiuje surast gali tik vagys, intuicija ir uosle prilygstantys triufelių ieskantiems paršams.

5.BMW 5 serija, pavogta 41. Šiems automobiliams vagys dažnai jaučia nostalgišką ilgesį – žodžių junginys “penkta klasė” jiems asocijuojasi su trimis pačiais geriausias metais mokykloje.

6.Audi 100, pavogta 39. Kokios gi Kalėdos be silkės

7.Audi A4, pavogta 28. Čia prisededa tie patys vagiai su paršo uosle iš 4 punkto – taip jau yra, jei žmogus apdovanotas genialia uosle, tai tada rega jau jo žemiau vidutinės, tamsoje ima ir sumaišo bulką su A4.

8.BMW 3 serija, pavogta 26. O čia jau prisideda BMW 5 vagių draugai, tik kažkada užstrigę 3 klasėje…

9.Toyota Corolla, pavogta 25. Šioks toks nesusipratimas, bet nereikia iškart vagių gildijos užsipult. Kas nedirba – tas neklysta,  “na bezrybje i rak ryba“, laisvas vertimas į valstybinę kalba – net jei golfe jaučiuos kaip žuvis vandeny, bet kartais reikia ir į korolą įtūpt.

10.Mercedes E klasė, pavogta 23. Gera mašina, žymiai lengviau įkalbint paneles nuvažiuot prie vandens, bet žymiai sunkiau pavogt.

Statistiniai duomenys iš “Autobild Lietuva”.

Tags: , , , , ,

Pakomentuok


Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.