delčios dieta dietinis vanduoDieta yra daug paprastesnis dalykas nei, sakykime, doras krikščioniškas gyvenimas. Krikščionis, norintis gyventi doroje, turi laikytis 10 Dievo įsakymų. Tuo tarpu bet kurios konfesijos žmogėnui, norinčiam laikytis dietos, pakaktų laikytis dviejų – nevalgyti šlamšto ir neapsiryti. Na bet paprasta nuoga tiesa yra nepatraukli. Ir netgi nepelninga. Todėl visų konfesijų tunkantieji (nors gal ne visų – amišai, nesinaudodami kompiuteriu ir neskaitydami portalo supermama.lt vargu ar spėja sekti pop-dietologijos naujoves) griebiasi įvairiais vardais pavadintų dietų, kaip koks Leo DiCaprio filme “Titanikas” griebiasi lentos krašto. Tik vat tie kilogramai, dažniausiai, niekur nedingsta. O vat Leo tai nugrimzdo į vandenyno dugną…

Greta visokių ten Atkinsono, akmens amžiaus ar tai agurkų dietos (sako – žiauriai veiksminga tiems, kas žino kaip) sėkmingai kelią į pripažinimą skinasi delčios dieta. Ši dieta gan žavi tuo, kad ja vadovaujantis yra rekomenduojama vakarieniaujant išgerti vyno.  Gerai pagalvojus, genialu. Taigi, nesiveliant į esmę (nors garsiai tai ištariama retai, bet juk dažniausia elgiamasi būtent taip), 5 priežastys, kodėl delčios dieta yra gerai. Tiksliau – 5 išvestinės priežastys. Arba dar tiksliau – kodėl gerai tai, kad delčios dietoje yra vietos vynui ir kodėl vietos vynui turėtų atsirasti kiekvienoje dietoje:

1. Milijonai sveikų, gražių, lieknų ir linksmų žmonių geria vyna vakarieniaudami. Tai negali būti nesusiję, tai negali būti atsitiktinumas. Kaip sakoma – 10000 lemingų negali klysti.

2. Jei ilgai kartu gyvenančios poros kartu gers vyną, tai mažų mažiausiai po vakarienės atrodys vienas kitam gražesni. O kur dar naujos temos pokalbiams prie stalo, ar nauji vardai, kuriais galima pavadinti vienas kitą: “šardonasai, perjunk kitą kanalą, o tu, merlotute, gal atneštum man dar pyrago gabalėlį…tai atneši, ar ne, acto tu bačka…”

3. Jei vyno gersite ne su ilgamečiais partneriais, o su trumpalaikėmis pažintimis, tai taipogi  tikrai poveikis bus tik teigiamas. Kaip pasakytų romėnai – in vino veritas, in coitus – voluptas.

4. Jei esate vieniša ar vienišas, tai išgėrę vyno anksčiau nueisite miegoti ir miegosite geriau. Ankstyvas, ilgas ir gilus miegas – tai grožio miegas. Taigi ryte atsibusite gražesni. Ir jau greitai nebebūsite vieniši.

5. Jei esate labai labai vieniša ar vienišas, tai gali taip atsitikti, kad vyno išgersite ne vakarieniaudami, o prisisiurbsite vyno vietoj vakarienės, kaip erkės prisisiurbia miestiečių grybautojų kraujo.  Ryte galvą skaudės taip, kad kitų problemų, rodos, net nėra. O veidas bus toks patinęs patinęs, kad raukšlių nė ženklo. Rytas tik su viena problema ir be raukšlių – ar tai galėtų būti blogai?

 

 

Tags: , , , , , ,

Pakomentuok


Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.