Buvo toks senas geras multiplikacinis filmukas apie Karlsoną ir mažylį. Aišku, gal geras ir ne visiem atrodo. Man regis Gražuliui ir tokios vienos partijos, kurios pavadinime yra žodis kelias, nors ta partija nei pati kažkur eina, nei kitus nuvesti gali, aktyvui šis filmukas gali sukelt kažkokių pedofilinių aliuzijų – mažas berniukas leidžia laiką su kažkokiu nerimtu vyriškiu, turinčiu kelnėse propelerį, you know what I mean… Skonio reikalas. Bet ne apie skonį, violetinį talibaną ar Gražulį aš čia, apie naujienas. Portalai, o ypač portalų gyvenimo būdo skiltys, nuolat stebina  tiek išmone formuluojant rėkiančias antraštes, tiek ir niekiniu turiniu. Na niekaip negaliu suprasti, kodėl turėtų būti viešai skelbiama apie tai, kad kokia nors 1000 feisbuko draugų turinti ir televizoriun kartais įsibraunanti persona savo veidaknygėje parašo “kaip skauda pilvą <sad face>“, o to paties kalibro viešo gyvenimo būdo išpažinėja(s) atsako “arba nėščia(s) arba bezdėsi xi xi“.

Štai delfis skelbia, kad M. Šalčiūtė išvadino M. Bui sena prostitute. Pagūglinau, kas tokia Šalčiūtė, pasirodo kažkokia vienakojė mergina.

Demotyvacija . LT

Pagūglinau M. Bui, putlialūpė, putliakrūtė olelė, vos išvengusi areštinės gulto, žodžiu, praktiškai disidentė.

Anyway, straipsnyje, kuris yra beveik puslapio apimties (221 žodis), o tai kone dvigubai daugiau, nei sakykim žinutė apie tai, kad  Turkija pradeda derybas su Europos Sąjunga (ES) dėl vizų liberalizavimo, detaliai perteikiamas dviejų feisbuko profilių sukūrėjų  (nežinia ar tai iš tikro M. Šalčiūtė ir M. Bui, gal kokie spuoguoti paaugliai – tie tai tikrai kompiuteriais naudotis moka –  paikioja ir dirginasi) pasipešiojimas.  Kodėl aš tą straipsnį perskaičiau nežinau. Nežinau ir kurioje vietoje šiame straipsnyje yra naujiena.

Ar naujiena yra:

a) kad M. Šalčiūtė ir M. Bui turi feisbuką (kad J. Valančiūnas prisiregistravo tviteryje, pasirodo, yra naujiena)?

b) ar, kad M. Bui yra prostitutė?

c) ar, kad M. Šalčiūtė atsidarė  šokių studiją (partizaninis marketingas, vertas 162 IQ!)

d) ar, kad M. Bui yra sena?

M. Bui ar jos vardo profilio įkūrėjo vietoje pyktelčiau nejuokais. Juk turėtų būti pikta kai tave išvadina sena, o tau – vos 25…

O gal vis tik naujiena yra tai, kad jei neturi savo gyvenimo, tai visad gali šitą vakuumą užpildyti feisbuku ir gyvenimo būdais?

Mokykloje mokė, kad rašinėlių pabaigos turi susisieti įvadu. O pradžioje aš rašiau apie multikus. Eric’as iš “Pietų parko”  vienoj serijoj rėkė “Just because your mom is a bitch doesn’t mean that we all have to suffer.” Tai čia kaip ir tiktų gal tokie žodžiai naujienų portalams, laifstailo žvaigždėms ir juodosioms skylėms.

 

 

 

 

Tags: , , , , , , , ,

Pakomentuok


Content Protected Using Blog Protector By: PcDrome.